Mūsu Aktivitātes

No 2019.gada 1.marta noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos

Pasažieru ievērībai! No 2019.gada 1.marta noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos: Maršruts Jēkabpils - Rēzekne kursēs pēc šāda grafika:   Jēkabpils AO 7:00   Rēzeknes AO 12:30 Baļote 7:15   Centrs Latgale ..

Vai tu droši šķērso ceļu pēc izkāpšanas no sabiedriskā transporta?

Ik dienu reģionālo sabiedrisko transportu izmanto vairāk nekā 130 tūkstoši pasažieru. To vidū ir arī tādi, kuri nezināšanas vai vieglprātības dēļ regulāri apdraud savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, novērojuši autobusu vadītāji. Atbalstot Valsts policijas informatīvo kampaņu par senioru drošību uz ceļa “Strauja sirds, bet kājas lēnas”, Autotran..

Autobusu parks ir kļuvis par Bronzas līmeņa dalībnieku VID ieviestā programmā

SIA “Jēkabpils autobusu parks” ir saņēmis Valsts Ieņēmuma dienesta atpazīstamības zīmi, kas apliecina, ka uzņēmums no 1.februāra  ir kļuvis par Padziļinātās sadarbības programmas Bronzas līmeņa dalībnieku.  Sadarbībai šai programmā VID  izraugās uzņēmumus, izvērtējot tos  pēc 15 kritērijiem. Tie nosaka, ka uzņēmumam nedrīkst būt VID administrēto nodokļu parād..

Lai saņemtu braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportlīdzeklī, no 2020. gada katram daudzbērnu ģimenes loceklim būs nepieciešama personificēta karte

Latvijā arvien vairāk daudzbērnu ģimenes locekļi, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālajā maršrutu tīklā, lieto Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” un saņem braukšanas maksas atvieglojumus. Šobrīd skolēni un studenti līdz 24 gadu vecumam var uzrādīt vecāku Goda ģimenes apliecību, savukārt no 2020. gada 1. janvāra katram ģ..

“Ēnas” Autobusu parkā interesē autotransporta inženiera un loģistikas specialitāte

13.februārī SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) bija ieradušās “ēnas” – Rinalds un Andrejs no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Viktors no 2.vidusskolas. Jaunieši interesējās, kā kopumā tiek organizēts uzņēmuma darbs un kādi ir atsevišķu speciālistu darba pienākumi un specifika. Vispirms uzņēmuma direktora vietniece Aija Vetere izskaidroja, ..

Skatīt visus ierakstus..