Mūsu Aktivitātes

Pasažieru ievērībai!

No 2019.gada 5.aprīļa (piektdienas) pilsētas autobusi no Bebru ielas pieturas virzienā uz Krustpili un atpakaļ kursēs pa Auseklīšu ielu zem viadukta. Atjaunota pasažieru uzņemšana un izlaišana pieturās “Kļavu iela” virzienā uz Bebru mikrorajonu un “Autoosta” pie DUS VIADA virzienā uz Krustpili.     SIA “JĒKABPILS AUTOBUSU PARKS&..

2019.gada Lieldienu svētkos noteiktas izmaiņas maršrutu autobusu sarakstos

Jēkabpils Preiļi Pļaviņas 19.aprīlī (piektdienā) Papildus kursēs: Dunava – Jēkabpils pl.19:45 no Dunavas; Jēkabpils – Sēlpils pl.13:10 no Jēkabpils, pl.14:00 no Sēlpils; Jēkabpils – Sala pl.15:25 no Jēkabpils, pl.12:50 no Salas; Viesīte – Vārnava – Sunākste – Viesīte pl.7:05 un 13:00 no Viesītes...

Jaunie autobusi ir gatavi darbam

SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) ir saņēmis plānotos septiņus  ar saspiesto dabasgāzi darbināmus  SOR markas autobusus. Tos piegādāja AS “Balti Bussi Grupp”, ar kuru  JAP noslēdza līgumu pērnā gada vasarā.   Autobusi iegādāti programmas “Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena “Pāreja uz ekonomiku ar zemu oglekļa emisija..

No 2019.gada 1.marta noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos

Pasažieru ievērībai! No 2019.gada 1.marta noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos: Maršruts Jēkabpils - Rēzekne kursēs pēc šāda grafika:   Jēkabpils AO 7:00   Rēzeknes AO 12:30 Baļote 7:15   Centrs Latgale ..

Vai tu droši šķērso ceļu pēc izkāpšanas no sabiedriskā transporta?

Ik dienu reģionālo sabiedrisko transportu izmanto vairāk nekā 130 tūkstoši pasažieru. To vidū ir arī tādi, kuri nezināšanas vai vieglprātības dēļ regulāri apdraud savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, novērojuši autobusu vadītāji. Atbalstot Valsts policijas informatīvo kampaņu par senioru drošību uz ceļa “Strauja sirds, bet kājas lēnas”, Autotran..

Skatīt visus ierakstus..