Mūsu Aktivitātes

Izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas maršrutos 11.11.2019 laika posmā 17:30 - 19:30

Izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanas maršrutos 11.11.2019 laika posmā  17:30 - 19:30  Lāpu gājiena un piemiņas brīža laikā pie pieminekļa "Kritušiem par Tēviju", sabiedriskā transporta maršruti tiek novirzīti pa Ozolu, Kavalērijas, Pils rajona un Varoņu ielām.

Sakarā ar 18.novembra svētkiem noteiktas izmaiņas reģionālajos vietējās nozīmes autobusu kustības sarakstos

  Sakarā ar 18.novembra svētkiem noteiktas izmaiņas reģionālajos vietējās nozīmes autobusu kustības sarakstos Jēkabpils Preiļi Pļaviņas Slēgti: Zasa – Dignāja pl.7:15 no Zasas, pl.7:45 no Dignājas; Zasa – Ģērķēni – Slate pl.15:50 no Zasas; Slate – Bērzone – Zasa – Jēkabpils pl.16:35 no Slate..

Ar elektronisko abonementa karti – lētāk un ērtāk!

Visos SIA “Jēkabpils autobusu parks” apkalpotajos pasažieru pārvadājumu maršrutos ir iespējams norēķināties ar elektroniskajām abonementa kartēm, pietuvinot tās kases aparātam. Tas ir ērtāk gan pasažierim, gan autobusa vadītājam, jo nav jātērē laiks skaidras naudas skaitīšanai un izdošanai.   Par braukšanas kartēm lietderīgi zināt: ..

Kampaņā “Mazs pasažieris, liels risks” tiek aicināts pievērst uzmanību bērnu drošībai uz ceļa un sabiedriskajā transportā

Šodien, 2019. gada 31. oktobrī, Autotransporta direkcija uzsāk kampaņu “Mazs pasažieris, liels risks”, lai pievērstu bērnu un viņu vecāku uzmanību bērnu drošībai uz ceļa un sabiedriskajā transportā. Autotransporta direkcija pēdējo gadu laikā ir saskārusies ar gadījumiem, kad bērns ir iekāpis citā autobusā vai palaidis garām savu pieturu, aizbraucot tālāk līdz..

Mainīti bagāžas pārvadāšanas noteikumi

2019. gada 11. oktobrī ir stājušie spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr.599 „Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”. Viens no grozījumiem nosaka izmaiņas bagāžas pārvadāšanas kartībā – ir mainīti rokas bagāžas izmēri un precizēts, kur bagāžai jābūt novietotai. Ir samazināts bez maksas pārvadājamās bagāžas izmē..

Skatīt visus ierakstus..