Braucienu papildināšana e-kartē

Kartes Nr.:

Braucienu skaits:

Apmaksas veids:

Pilsētas kustības saraksti

Mūsu Aktivitātes

AB karšu braucienu papildināšana mājas lapā

AB karšu braucienu papildināšana mājas lapā Esam priecīgi paziņot, ka sekojot līdz mūsdienu tehnoloģijām, ik katrs pasažieris, kas Jēkabpils pilsētas maršrutos braucienu apmaksu veica ar Jēkabpils autobusu parka izsniegto braukšanas karti, uzņēmuma mājas lapā www.jekabpilsap.lv pats var veikt braucienu papildināšanu. Atgādinām, ka tagad braukšanas ka..

Maija brīvdienu izmaiņas Jēkabpils pilsētas maršrutos

Pasažieru ievērībai! 2024.gada 1.maijā (trešdienā) un 6.maijā (pirmdienā) Jēkabpils pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika.   SIA Jēkabpils autobusu parks pasažieru pārvadājumu daļa

Saulainas un prieka pilnas Lieldienas

Silta, silta saulīte Istabiņas galā! Zaļa, zaļa zālīte Lieldienas rītā! Saulainas un prieka pilnas Lieldienas!   SIA Jēkabpils autobusu parks kolektīvs

Lieldienu izmaiņas Jēkabpils pilsētas maršrutos

Pasažieru ievērībai! 2024.gada 29.martā (piektdienā) un 1.aprīlī (pirmdienā) Jēkabpils pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika. SIA Jēkabpils autobusu parks pasažieru pārvadājumu daļa. 

Jēkabpils pilsētas autobusu kustību izmaiņas no 2024.gada 5.marta

Pasažieru ievērībai! Sakarā ar Jaunā ielas pārbūvi no 2024.gada 5.marta tiek slēgta sabiedriskā transporta kustība pa Jauno ielu posmā no Zaļās ielas līdz Torņa ielai.  Autobusi kursēs pa Zaļo ielu, Nameja ielu un Viestura ielu līdz pieturai “2.vidusskola” Torņa ielā. Uz remonta laiku tiek slēgtas pieturas “Zaļā iela” un “Nākotnes iela”. SIA&nbs..

Skatīt visus ierakstus..

 

INFORMĀCIJA PAR REISIEM 

JĒKABPILS DISPEČERS (pazaudētās mantas) : 65237730, 29182383

JĒKABPILS AUTOOSTA: 65231473

Darba laiks: 05:30-19:30 

PREIĻU AUTOOSTA: 65322000

Darba laiks: 06:00-18:00


 


INFORMĀCIJA PAR JĒKABPILS PILSĒTAS SKOLĒNU AB KARŠU ATJAUNOŠANU