Mums saka paldies!

Mums saka paldies!

2.Janvāris, 13:08, 2018 Administrators

Labdien!

 Gribu pateikt lielu paldies šoferim, kas šodien (19.12.2017.) brauca ar 5. maršruta autobusu Poliklīnika- Stacija 14.20, kurš pie Jēkabpils Valsts ģimnāzijas  palīdzēja manam dēlam izkļūt no neveiklas situācijas. Es, protams, neredzēju un nezinu, kā tur bija, tikai tik, cik puika man stāstīja. Liels paldies šim šoferim! Prieks, ka ir tādi cilvēki. Veselību un priecīgus svētkus šim šoferim un viņa ģimenei!

Protams, arī visam Jūsu kolektīvam jaukus un sirsnīgus svētkus!

Ilze

Noskaidrojām, ka izpalīdzīgais šoferis ir bijis Aivars Volks.

 

Paldies Jēkabpils autobusu parka kolektīvam par labi padarītu darbu! Paldies uzņēmuma vadībai un laipnajiem, atsaucīgajiem šoferīšiem, kuri mūs ik dienu laipni apkalpo. Brīnišķīgi ir iesākt darba dienu pēc uzmundrinoša novēlējuma: “Lai veiksmīga dieniņa!” Sīkums, bet patīkami, tā, ka gribas smaidīt un var veltīt tikpat uzmundrinošus vārdus saviem apmeklētājiem. Tā ir ķēdes reakcija, kas dara dienu saulaināku un labestīgāku.

Šodien sapratu, ka neesmu pievērsusi uzmanību autobusu vadītāju vārdiem un uzvārdiem, atceros vien dažus, tos, kuri biežāk apkalpo mūsu puses reisus, - Virgīnijs, Sergejs, Imants, Jānis, Igors, Vadims un vēl citi.
Paldies, paldies, paldies!

Lai veiksmīgs aizejošais 2017. gads un panākumiem bagāts 2018. gads!

Ar cieņu,
Rita Pastare
Atašienes bibliotēkas vadītāja

Uzņēmuma administrācija saka lielu paldies pateicībās minētajiem un visiem pārējiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri ik dienas atbildīgi veic savus pienākumus.