Jēkabpils autobusu parks iegādājies jaunus autobusus

Jēkabpils autobusu parks iegādājies jaunus autobusus

15.Novembris, 17:24, 2017 Administrators

15.novembrī SIA “Jēkabpils autobusu parks” plašsaziņas līdzekļiem demonstrēja četrus nupat iegādātos autobusus MB Sprinter, kurus izmantos pasažieru pārvadājumiem reģionālajos maršrutos Jēkabpilī un Preiļos. Uzņēmuma direktors Jānis Ščerbickis informēja, ka kopumā iegādāti septiņi jauni autobusi, no kuriem trīs jau brauc reisos un ar tiem ir apmierināti gan šoferi, gan pasažieri.

“Šajos autobusos ir 19 sēdvietas un trīs stāvvietas, salons  ir aprīkots ar audiovizuālo iekārtu pieturu paziņošanai, videonovērošanas sistēmu  un kondicionieri. Tie ir pilnīgi jauni, bet Latvijā uzlaboti, par pusmetru pagarinot auobusa aizmuguri bagāžas novietošanai. Autobusu iegādei SEB līzingā ņēmām aizņēmumu pusmiljonu eiro,” atklāj Ščerbickis.

Autobusi varēs uzņemt arī pasažierus ar kustību traucējumiem, kuri pārvietojas invalīdu ratiņos. Šiem cilvēkiem gan jāņem vērā, ka 72 stundu laikā  pirms brauciena par to ir jāinformē SIA “Jēkabpils autobusu parks” dispečerdienests, lai  autobusā varētu sagatavot vietu ratiņu novietošanai,  izņemot no tā dažus sēdekļus.

Jauno autobusu prezentācijā bija klāt arī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe. Pašvaldību vadītāji atzinīgi novērtēja  Autobusu parka rūpes par saviem klientiem, viņu ērtībām  un mērķtiecīgu darbu pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanā.