Jānis Ščerbickis ievēlēts Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas valdē

Jānis Ščerbickis ievēlēts Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas valdē

5.Aprīlis, 17:35, 2018 Administrators

23.martā notikušajā LPPA ikgadējā biedru sapulcē notika asociācijas valdes pārvēlēšanas un valdes ārkārtas sēde, kurā tika ievēlēts LPPA prezidents un viceprezidents.  Biedrības biedri ievēlēja valdi deviņu cilvēku sastāvā, savukārt valde ievēlēja prezidentu un viceprezidentu.

Asociāciju arī nākošo termiņu turpinās vadīt tās līdzšinējais prezidents Ivo Ošenieks, viceprezidenta amatā tika ievēlēts AS "Nordeka" pārstāvis Sergejs Zabavņikovs.

Savukārt LPPA valdē darbosies SIA "Jēkabpils autobusu parks" valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis, AS "Cata" pārstāvis Māris Ozoliņš, SIA "M.E.LAT-LUX" pārstāvis Māris Gailis, SIA "Ventspils reiss" pārstāvis Arturs Lieģis, AS "Talsu autotransports" pārstāvis Āris Zapackis, SIA "Tukuma auto" pārstāvis Ilgvars Kalniņš un SIA "VTU Valmiera" pārstāvis Oskars Spurdziņš.

Biedrībā "Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija" (LPPA) ir apvienojies 41 pasažieru pārvadātāju uzņēmums. Asociācija darbojas ar mērķi veicināt sabiedriskā pasažieru transporta kā nozares konkurētspēju, komercdarbības vides un infrastruktūras attīstību Latvijā, kā arī nodrošināt pārvadātājiem iespēju veikt pasažieru pārvadājumus vienlīdzīgas, brīvas un godīgas konkurences apstākļos Eiropas Savienības un Latvijas normatīvo aktu ietvaros.

Asociācijas uzmanības lokā ir arī jautājumi, kas saistīti ar pārvadātāju sniegto transporta pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu atbilstoši transporta nozarē noteiktajiem drošības un pieejamības standartiem.