SIA “Jēkabpils autobusus parks” noslēdz pirkuma līgumu

SIA “Jēkabpils autobusus parks” noslēdz pirkuma līgumu

9.Septemrbis, 14:06, 2021 Administrators

Ir noslēdzies SIA “Jēkabpils autobusu parks” atkārtoti izsludinātais atklātais konkurss par jaunu ar saspiesto dabasgāzi darbināmu autobusu iegādi regulārajiem  pasažieru pārvadājumiem. Izvērtējot vairāku pretendentu pieteikumus, par izvirzītajām prasībām atbilstošāko tika atzīts  AS “BALTI  BUSSI GRUPP” piedāvājums. Abi uzņēmumi 11.augustā   ir noslēguši līgumu par viena SOR markas autobusa piegādi 2022.gada februārī.

Uzņēmuma Pārvadājumu daļas  vadītāja Aija Vetere informē, ka autobusa salons būs aprīkots ar audio un vizuālās apziņošanas sistēmu – maršruta pieturvietas tiks nosauktas un būs vērojamas arī ekrānā. Kārtību un drošību salonā sekmēs vairākas novērošanas kameras, kuras fiksēs autobusa vadītāja sēdvietu, autobusa durvis, salonu kopumā un arī ceļu. Salonā tiks nodrošināta WiFi datu aprite.

Autobuss tiks iegādāts, īstenojot programmas „Izaugsme un nodarbinātība” prioritārā virziena „Pāreja uz ekonomiku ar zemu oglekļa emisijas līmeni visās nozarēs” specifisko atbalsta mērķi „Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru (autobusi)”.

“Videi draudzīgu autobusu iegāde Jēkabpils pilsētai 3” līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) ir 232 000 eiro, no kuriem ES finansējums ir 164 645 eiro, bet uzņēmuma – 67 355 eiro.