Noslēgusies Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas veselības spartakiāde

Noslēgusies Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas veselības spartakiāde

9.Augusts, 10:48, 2018 Administrators

Ir aizvadīta 22. Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA) un SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) rīkotā veselības spartakiāde, kuras moto bija “Būs, ko atcerēties!”. Sacensībās piedalījās 14 komandas no Latvijas pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem.

Uzvarētāja kausu šogad mājup aizveda Ludzas ATU. Otrā vieta tika Jelgavas autobusu parka komandai, bet trešo vietu ieņēma CATA. JAP kopvērtējumā šogad ierindojās piektajā vietā. Atsevišķos sacensību veidos gan jēkabpilieši pamanījās  tikt pie godalgotām vietām: 1.vieta galda futbolā un 3.vieta  florbolā.

Sportiskās aktivitātes visiem dalībniekiem  lika pamatīgi izkustēties, sadarboties un rast radošus risinājumus komandu un individuālajās cīņās. Profesionālās prasmes, veiklība un ātra reakcija bija nepieciešamas riepu nomaiņas sacensībās, savukārt foto orientēšanās sacensības prasīja  iztēli un labas koordinācijas  spējas. Komandas garu stiprināja un dažādus komunikācijas paņēmienus attīstīja jautrais florbols.

Spartakiādes dalībniekiem sacensību starplaikos  bija iespēja apskatīt un pavizināties ar veco auto fanātu – JAP šoferu Oļega Boļšakova un Edgara Priekuļa -  atjaunotos GAZ 6a, GAZ 21 un GAZ 24. Mortena Perševica daudzas sacensības pieredzējušais sporta bagijs gan bija tikai apskatāms.

Gan organizatori, gan dalībnieki atzina, ka sacensības savu mērķi ir sasniegušas  - sportiskākie un veiklākie tika pie  spartakiādes galvenajām balvām, kas bija agrāk gadu desmitiem Latgales ceļus mērojuši ratu riteņi - salaboti, uzspodrināti un tagad goda vietā turami.  Komandas ar dažādām balvām apdāvināja arī dāsni sponsori, pavisam 20 uzņēmumu. Daudzi spartakiādē pavadītajās dienās paguva izrunāt arī profesionālus jautājumus un sapazīties ar kolēģiem no citiem pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jānis Ščerbickis uzsver, ka jebkura pasākuma labākais novērtējums ir pozitīvas atsauksmes no dalībniekiem. Un šī ir tā reize, kad visi uzteica spartakiādes augsto organizatorisko līmeni un labo atmosfēru. Tas izdevās, pateicoties daudzu   JAP darbinieku izdomai, ieinteresētībai un atdevei, jo noorganizēt pasākumu gandrīz 700 dalībniekiem, lai visiem būtu interesanti, lietderīgi, jautri un droši, nav vienkārši.  Ščerbickis: – Sirsnīga pateicība arī viesu nama “Silmalas” saimniekiem par atsaucību un jauko uzņemšanu! Īpaši par gardo zivju zupu, ko saimnieces milzīgā katlā savārīja no makšķerēšanas sacensībās sazvejotajām zivīm un cienāja visus pirms prombraukšanas. Paldies ISUZU grupai, kas ar savu balvu fondu noorganizēja sacensības bumbas mešanā grozā, pirmās vietas ieguvēju izvizinot ātrumlaivā. Paldies visiem sponsoriem par atbalstu! Tie bija uzņēmumi Scannotec (Mobitec), Infleks (Mobil), Autokad, Autodet, Krown, Melatlux, Avar auto, SOR, Solaris, Universāls LTD, JUVA, Latakko, Neste, Intercars, Brokeri (baltolink), A-Starte, Berner, gj grupa, Latursus.

Šai spartakiādē ieguvēji ir ne tikai sacensību uzvarētāji, bet ikviens dalībnieks. Mēs izsportojāmies, sadraudzējāmies, izbaudījām  dabu un sasmēlāmies spēku ikdienas darbiem.