No 2018.gada 18.jūnija noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska

No 2018.gada 18.jūnija noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska

5.Jūnijs, 13:06, 2018 Administrators

Pasažieru ievērībai!

No 2018.gada 18.jūnija noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska:

 

Jēkabpils – Bauska kursēs pl.6:30 un 13:00 no Jēkabpils (līdz šim pl.6:30 un 15:15);

Bauska – Jēkabpils pl.13:00 un 17:30 no Bauskas (līdz šim pl.9:25 un 13:45).

Jēkabpils AP 6:30 15:55 13:00 20:25
Sala 6:41 15:44 13:11 20:14
Sēlija 6:53 15:32 13:23 20:02
Staburags 7:04 15:21 13:34 19:51
Sece 7:13 15:12 13:43 19:42
Aizkraukle 7:34 14:51 14:04 19:21
Sērene 7:42 14:43 14:12 19:13
Jaunjelgava 7:54 14:31 14:24 19:01
Valle 8:31 13:54 15:01 18:24
Bārbele 8:46 13:39 15:16 18:09
Vecsaule 9:09 13:16 15:39 17:46
Bauskas AO 9:25 13:00 15:55 17:30