No 2018.gada 17.septembra noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska

No 2018.gada 17.septembra noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska

10.Septemrbis, 10:53, 2018 Administrators

Pasažieru ievērībai!

No 2018.gada 17.septembra noteiktas izmaiņas autobusu kustības sarakstos maršrutā Jēkabpils – Bauska:

 

Jēkabpils – Bauska kursēs pl.6:30 un 15:15 no Jēkabpils (līdz šim pl.6:30 un 13:00);

Bauska – Jēkabpils pl.9:25 un 13:45 no Bauskas (līdz šim pl.13:00 un 17:30).

Jēkabpils AO

6:30

12:20

15:15

16:40

Sala

6:41

12:09

15:26

16:29

Sēlija

6:53

11:57

15:38

16:17

Staburags

7:04

11:46

15:49

16:06

Sece

7:13

11:37

15:58

15:57

Aizkraukle

7:34

11:16

16:19

15:36

Sērene

7:42

11:08

16:27

15:28

Jaunjelgava

7:54

10:56

16:39

15:16

Valle

8:31

10:19

17:16

14:39

Bārbele

8:46

10:04

17:31

14:24

Vecsaule

9:09

9:41

17:54

14:01

Bauskas AO

9:25

9:25

18:10

13:45

 

SIA "JĒKABPILS AUTOBUSU PARKS" pasažieru pārvadājumu daļa.