Jēkabpils Autobusu parks uz goda pjedestāla

Jēkabpils Autobusu parks uz goda pjedestāla

31.Augusts, 08:36, 2016 Administrators

Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas 20. veselības spartakiāde šo­gad atkal risinājās Vents­pilī. Tajā piedalījās 16 lielās un 13 mazās komandas, tostarp arī SIA «Jēkabpils autobusu parks» sportiskākie darbinieki un viņu ģimenes locekļi. 

 
   Komandas sacentās autobusu celšanā, «zolītē», dvieļbolā, profesionālajā divcīņā (autobusa vadīšana, CSDD tests), autobusa vilk­šanā, priekšnieku sacensībās un stafetē, kā arī individuālajā daudzcīņā, kur 17 dažādos veidos savējiem punktus varēja palīdzēt krāt arī ikviens atbraukušais līdzjutējs.
Jēkabpilieši arī jubilejas spartakiādē pierādīja, ka ir vissportiskāko pasažieru pārvadātāju pulkā. Jēkabpils autobusu parka komanda —Valērijs Stolbunovs, Imants Stabulnieks, Artūrs Stabul­nieks, Kaspars Veigurs, Līga Markūna, Linda Grigorjeva, Valērijs Sitjko, Vilnis Cir­ponis, Kristīne Grigorjeva,  Jānis Ščerbickis, Genādijs Petrovskis,  Modris Medvec­kis, Māris Resnis, Vasilijs Cuperjaks, Gatis Garšķis, Ainis Seņkovs un Aldis Zemītis — izcīnīja 2. vietu. Bronza — «Madonas ceļu būves SIA», bet uzvaras laurus plūca a/s «CATA» no Cēsīm.
   SIA «Jēkabpils autobusu parks» valdes loceklis Jānis ŠČerbickis ir gandarīts par kolektīva veikumu spartakiādē: — Paldies darbiniekiem par entuziasmu un cīņassparu! Paldies draugiem un ģimenes locekļiem, ar ku­riem kopā ne tikai lieliski pavadījām nedēļas nogali, bet kuri arī palīdzēja izcīnīt mūsu komandai godalgoto vietu. Pērn bijām trešie, šogad esam par vienu vietu pakāpušies. Protams, vienmēr pretendējam arī uz uzvaru, tomēr šoreiz esmu ļoti priecīgs, ka labākie bija cēsinieki, jo pirmo reizi 20 gadu laikā pasažieru pārvadātāji nākamgad uz savu spartakiādi varēs doties uz Vidzemi.
http://www.bdaugava.lv/zinas/jekabpiliesi-atkal-uz-goda-pjedestala/