Autobusu parkam - 70

Autobusu parkam - 70

25.Jūlijs, 05:50, 2019 Administrators

SIA “Jēkabpils autobusu parks” 20.jūlijā Salas kultūras namā plašā pulkā nosvinēja 70 gadu jubileju. Pirmizrādi piedzīvoja Jēkaba Štelmahera veidotā dokumentālā filma “Pietura”, kurā caur vienas darba dienas ritumu atspoguļojās uzņēmuma sākotne un ceļš līdz šodienai. JAP Valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis uzrunā uzsvēra, ka ir gandarīts par uzņēmuma dzīvotspēju šodien, kad tirgus ekonomika prasa straujas pārmaiņas un  pielāgošanos. – Pēdējos septiņos gados uzņēmums ir spēris uz priekšu platu soli. Esam veikuši strukturālas izmaiņas, ieviesuši jaunas tehnoloģijas gan autobusu apkopē, gan uzņēmuma vadības un uzskaites sistēmā. Ik gadu iegādājamies vidēji septiņus jaunus autobusus, šobrīd autobusu vidējais vecums parkā ir astoņi gadi, pirms 10 gadiem  - 17 gadi. Daudz esam izdarījuši, lai mūsu darbinieki varētu droši un ērti strādāt un  pilnvērtīgi atpūsties. Tas, ka uzņēmums agrāk ir pārdzīvojis grūtos pārmaiņu laikus un spējis sekmīgi attīstīties, lielā mērā ir arī visu iepriekšējo uzņēmuma vadītāju un darbinieku nopelns.

Uz pasākumu bija ieradušies uzņēmuma kapitāldaļu turētāji – Jēkabpils pilsētas, novada un Salas novada domju vadītāji, kolēģi no citiem Latvijas pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem un  sadarbības partneri. Vairākās apsveikuma runās izskanēja atzinīgi vārdi par JAP autobusu vadītāju teicamo apkalpošanas kultūru, pieaugošo komforta līmeni autobusu salonos un izaugsmes vēlējumi turpmākajos gados.

Klātesošos ar deju uzvedumu iepriecināja Aijas Rūlietes vadītais deju kolektīva “Pastalnieki”, bet populāru mūziku no kinofilmām izdziedāja  Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova kopā ar “Plenēra apvienības” mūziķiem.

JAP vadība pateicas visiem par laba vēlējumiem, saņemtajiem dāvinājumiem un atsūtītajiem sirsnīgajiem apsveikumiem. Paldies “Pastalnieku” dejotājiem par vieglumu dejas solī un žilbinošajiem smaidiem! Viesi no citām pilsētām izteicās, ka dejotāju sniegums bija izcils.  Paldies visiem, kuri palīdzēja noorganizēt jubilejas vakaru -  Salas Kultūras nama darbiniekiem, īpaši Agrim Grāmatniekam, Jēkabpils 3.vidusskolas un Salas vidusskolas vadībai.