Apsveicam un lepojamies

Apsveicam un lepojamies

15.Novembris, 19:07, 2019 Administrators

Jēkabpils pilsētas dome par apzinīgu un kvalitatīvu darbu Valsts svētkos ir apbalvojusi ar Goda rakstu SIA “Jēkabpils autobusu parks” autobusu vadītāju Dzintaru Daudzvārdu un Atzinības rakstu – Valēriju Stolbunovu.

Dzintara darba stāžs uzņēmuma ir 41 gads. “Es vienmēr esmu gribējis būt šoferis. Vienkārši patīk! Ja nepatiktu, meklētu ko citu. Man patīk darbs ar cilvēkiem, patīk būt laipnam un uzsmaidīt viņiem. Galvenais, lai autobuss ir tīrs, lai pasažieriem nav lieki jāgaida un jāsalst pieturā. Akurātība un precizitāte ir būtiskākās īpašības šoferim. Un vēl solīdums un savaldība. Šoferim jāsaglabā miers arī tad, kad kāds īgns pasažieris bez iemesla sakliedz vai pasaka kādu rupjību,”  savus uzskatus par svarīgāko amatā pauž Dzintars.

Pasažieri bieži vien uzteic labestīgo, izpalīdzīgo  un runātīgo šoferīti. Atzinīgus vārdus par Dzintaru saka arī kolēģi – “Apbrīnojams šoferis! Kā viņš rūpējas par savu autobusus! Vienmēr uztur tīru. Ejot atvaļinājumā, kolēģim, kurš aizvietos, atstāj tīrus cimdus.”, “Atmosfēra autobusā lielā mērā ir atkarīga no autobusa vadītāja. Ja vadītājs ir inteliģents, pieklājīgs, laipns, labestīgs, tad laba  noskaņa ir arī autobusā. To iekāpjot uzreiz var sajust. Vienmēr patīkami ir iekāpt autobusā, kuru vada Dzintars Daudzvārds”,  “Dzintaru var apbrīnot. Savulaik viņam bija poļu Autosan, pielāgots ekskursijām. Tas autobuss lūza vienā gabalā, Dzintars gulēja zem tā autobusa dienu un nakti. Dzintara autobusi vienmēr ir perfekti iztīrīti, uzturēti. Viņš pats to visu uzmana.”

Valērijs Stolbunovs SIA „Jēkabpils autobusu parks” strādā jau 31 gadu.

 „Man patīk tas, ko es protu darīt. Tikai tas, ko dari ar mīlestību, sanāk kvalitatīvi. Es varbūt varētu būt arī priekšnieks, bet tad es skatītos pa logu no sava kabineta un apskaustu – re, kur aizbrauc mašīna!” Mīlestība uz tehniku Valērijam radusies jau bērnība, daudz ko noderīgu šofera profesijai iemācījis tēvs. 

Kolēģi Valēriju raksturo kā disciplinētu, zinošu un atbildīgu šoferi. Uz viņu vienmēr var paļauties. Vairāk nekā 20 gadus Valērijs pārvadā ekskursantu grupas uz  Krieviju, Baltkrieviju un Baltijas  kaimiņvalstīm. Ceļojot ir uzkrāts tik daudz informācijas un zināšanu, ka Valērijs var stāties gida vietā.  Bieži vien gadās, ka, piesakot ekskursiju, ceļotāji lūdz braucienā norīkot šoferīti Valēriju, bet pēc ceļojuma izsaka pateicības.